Oktatási ütemterv

2017 - 2018. tanév I. félév

tan
hét

dátum

jellegzetességek, ünnepek

időpontok,
tevékenységek

  augusztus 22. kedd

Felekezeti szociális munkás alapszak
PÓTFELVÉTELI ELBESZÉLGETÉS

10.00

  augusztus 23. szerda

Kultúratörténet MA
PÓTFELVÉTELI ELBESZÉLGETÉS

14.00

  augusztus 28.hétfő

Judaisztika alapszak
PÓTFELVÉTELI ELBESZÉLGETÉS

10.00

  augusztus 28.hétfő

Zsidó közösségszervező alapszak
PÓTFELVÉTELI ELBESZÉLGETÉS

12.00

  augusztus 28.hétfő

Zsidó liturgika alapszak
PÓTFELVÉTELI ELBESZÉLGETÉS

14.30

  szeptember 1. péntek

Egyetemi Tájékoztató

10.00

  szeptember 4 -8.

2017/18 tanév, I. félév

 
  szeptember 2. szombat Ki técé  
1 szeptember 4 - 8   tanítás
  szeptember 7. csütörtök Liturgika szak tanítási napja  
  szeptember 8. péntek   15.53
  szeptember 9. szombat Ki távo  
2 szeptember 11 - 15   tanítás
  szeptember 11. hétfő Zsidó közösségszervező alapszak B  
  szeptember 14. csütörtök Liturgika szak tanítási napja  
  szeptember 15 péntek   18.38
  szeptember 16. szombat Nicávim-Vájélech  
3 szeptember 18 - 20   tanítás
  szeptember 18. hétfő Zsidó közösségszervező alapszak A  
  szeptember 20. szerda Erev Ros Hásáná Tanítás 12.00-ig
18.28
  szeptember 21. csütörtök Ros Hásáná 1. tanítási szünet
munkaszünet
  szeptember 22. péntek Ros Hásáná 2. tanítási szünet
munkaszünet
18.24
  szeptember 23. szombat Háázinu      Sábát suvá  
  szeptember 24. vasárnap Gedáljá böjtje  5.02 - 19.09  
4 szeptember 25 - 29   tanítás
  szeptember 25. hétfő Zsidó közösségszervező alapszak B  
  szeptember 28. csütörtök Liturgika szak tanítási napja  
  szeptember 29. péntek Erev Jom Kipur 18.09
  szeptember 30. szombat Jom Kipur  
  október 2. hétfő   tanítás
  október 2. hétfő Zsidó közösségszervező alapszak A  
  október 3. kedd   tanítás
október 4. szerda Erev Szukot Tanítás 12.00-ig
  október 5. csütörtök Szukot 1. tanítási szünet
munkaszünet
17.59
  október 6. péntek Szukot 2. tanítási szünet
munkaszünet
17.55
  október 7. szombat Szukot félünnep  
  október 8. vasárnap Szukot félünnep 2.  
  október 8 - 9 Külső program a "Zsidó környezetünk védelme" tantárgy keretében Pécs zsidó emlékei  
5 október 9 - 10   tanítás
  október 9. hétfő Szukot félünnep 3.  
  október 10. kedd Szukot félünnep 4.  
  október 11. szerda Erev Smini Áceret Tanítás 12.00-ig
  október 12. csütörtök Smini Áceret tanítási szünet
munkaszünet
17.45
  október 13. péntek Szimchát Torá   18.46 tanítási szünet
munkaszünet
17.42
  október 14. szombat Brésit  
6 október 16 - 20   tanítás
  október 16. hétfő Zsidó közösségszervező alapszak B  
  október 19. csütörtök Liturgika szak tanítási napja  
  október 20. péntek   17.29
  október 21. szombat Noáh  
  október 23. hétfő Nemzeti ünnep tanítási szünet
munkaszünet
7 október 24 - 27   tanítás
  október 26. csütörtök Liturgika szak tanítási napja  
  október 27. péntek   17.16
  október 28. szombat Lech-Löchá  
8 október 30 - november 3   tanítás
  október 30. hétfő Zsidó közösségszervező alapszak A  
  november 1. szerda   munkaszünet
tanítási szünet
  november 2. csütörtök Liturgika szak tanítási napja  
  november 3. péntek   16.05
  november 4. szombat Vájérá  
9 november 6 - 10   tanítás
  november 6. hétfő Zsidó közösségszervező alapszak B  
  november 9. csütörtök Liturgika szak tanítási napja  
  november 10. péntek   15.56
  november 11. szombat Chájé Szárá  
  november 12. vasárnap Külső program a "Közösségfejlesztés és animáció tantárgy keretében" Szlovákia  
10 november 13 - 17   tanítás
  november 13. hétfő Zsidó közösségszervező alapszak A  
  november 16. csütörtök Liturgika szak tanítási napja  
  november 17. péntek   15.47
  november 18. szombat Toldot  
11 november 20 - 24   tanítás
  november 20. hétfő Zsidó közösségszervező alapszak B  
  november 23. csütörtök Liturgika szak tanítási napja  
  november 24. péntek   15.41
  november 25. szombat Vájécé  
12 november 27 - dec. 1   tanítás
  november 27. hétfő Zsidó közösségszervező alapszak A  
  november 30. csütörtök Liturgika szak tanítási napja  
  december 1. péntek   15.37
  december 2. szombat Vájislách  
13 december 4 - 8   tanítás
  december 4. hétfő Zsidó közösségszervező alapszak B  
  december 8. péntek   15.34
  december 9. szombat Vájésev  
14 december 11 - 14   tanítás
  december 11. hétfő Zsidó közösségszervező alapszak A  
  december 12. kedd Erev Hanuka  
  december 13. szerda Hanuka 1.
 
  december 14. csütörtök Hanuka 2.  
  december 14. csütörtök Liturgika szak tanítási napja  
  december 15. péntek Hanuka 3. 15.35
  december 16. szombat Mikéc     Hanuka 4.  
  december 17. vasárnap Hanuka 5.  
  december 18. hétfő Hanuka 6.  
15 december 18 - 22   tanítás
  december 18. hétfő

Zsidó közösségszervező alapszak
Az esetlegesen elmaradt órák pótlása, külön órarend szerint

 
  december 19. kedd Hanuka 7. tanítás
  december 20. szerda Hanuka 8. tanítás
december 21. csütörtök

Liturgika szak tanítási napja

  december 23. szombat Vájigás  
  december 25. hétfő

VIZSGAIDŐSZAK

 
  december 29. péntek   15.42
  december 30. szombat Vájchi